PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako rýchlo viem napísať záverečnú prácu?

V Anglicku by vám na túto otázku odpovedali: „Depends...“ = „Záleží na...“. Pri písaní záverečnej práce záleží na naozaj mnohých veciach a faktoroch. Keďže tento blog čítate, zrejme sa taktiež nachádzate v situácii, kedy premýšľate, ako rýchlo viete bakalársku, či diplomovú, alebo inú prácu napísať. Začnime teda očakávaniami.

 Tému máte zvyčajne vybranú o dva semestre skôr, ako prácu odovzdávate. Máte dosť času na prípravu atď. Ruku na srdce, kto sa kedy začal pripravovať na písanie práce a hľadal zdroje hneď, ako vedel o téme? Zrejme nikto. Čas beží a prvý semester záverečného ročníka prejde ako voda. Vy však máte písanie práce stále na rozume – problém ale je, že táto myšlienka je hlboko, hlboko pod haldami prokrastinácie, v ktorej sme my študenti ozajstnými vedcami. V tomto momente máte na prácu ešte naozaj dosť času. Každá práca si samozrejme vyžaduje iný podiel času a odovzdania, v tomto blogu sa sústredíme iba na čas, ako taký.

Zimný semester je pri konci a na odovzdanie máte pár mesiacov. Pomaly by ste sa mali začať stretávať s vašim školiteľom a prácu konzultovať. Niektorí už s prácou začali, kým iní to vidia až na letný semester. Aj na začiatku letného semestra máte ešte dosť času na písanie. Ak záverečnú prácu odovzdávate v máji / júni, mali by ste sa poponáhľať, ak v auguste, tak ešte máte dosť času. Tu sa ale dostávame naozaj blízko k deadlinu. Ak ste ešte nezačali, možno ste sa ocitli dva, či jeden mesiac pred termínom odovzdania. Teraz vám už naozaj horí za pätami, no zvládnuť sa to dá. Záleží aj od povahy školiteľa, ktorý vám môže pomôcť prácu dopísať v čas, alebo nemusí. Mesiac je asi také úplne najnutnejšie obdobie na písanie práce.