PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako si vybrať tému dizertačnej práce

Dizertačná práca prináša okrem získania titulu a úspešného ukončenia štúdia, aj priestor na rozvoj rôznych zručností (napr. riešenie problémov, koncentrácia, kladenie otázok, uvažovanie, schopnosť logicky vytvárať myšlienky), ktoré môžete využiť aj pri svojej budúcej práci (nech už je to čokoľvek).

Ako si vybrať tému?

Za roky štúdia musel byť nejaký predmet, ktorý vás z nejakého dôvodu zaujal, o ktorom ste si mysleli, že by ste sa s ním v budúcnosti ešte chceli zaoberať, alebo ktorý by ste sa ešte mohli naučiť. Zoberte si staré poznámky, knihy, semestrálne práce a prečítajte si ich všetky a sledujte, či vás daný predmet či téma stále zaujíma.

 

Zvážte tiež vyučujúceho, ktorý predmet učil, ak ste v ňom boli dobrí, bude to dobré aj pre konzultanta, bude sa s ním ľahko pracovať. Toto je dôležité!

Čerstvá alebo aktuálna téma?

Zamyslite sa tiež nad tým, aké sú najkontroverznejšie problémy v tejto oblasti, aká je aktuálnosť tejto profesie, či existujú nejaké nové problémy, ktorým by ste sa v dizertačnej práci mohli venovať. Na to sa oplatí opýtať sa svojho konzultanta a dokonca aj špecialistu. Uistite sa však, že téma nie je príliš predvídavá alebo príliš čerstvá, pretože o nej nenájdete nijakú literatúru a jedným z kritérií pre dobrú tému je aj to, že sa o nej v literatúra píše.

 

Neprepadnite ani ďalšej veľkej chybe a nevyberajte si tému, ktorá je spracovaná už miliónkrát!

Vlastný výskum?

Máte chuť sa počas písaniu dizertačnej práce venovať výskumu? Alebo naopak nie? Zvážte aj túto možnosť. Niektoré výskumy k dizertačným prácam sú jednoduché a niektoré naopak komplikované.

Najdôležitejšie je ...

  1. si dobre premyslieť výber témy (čítajte, čítajte, čítajte, zhromažďujte informácie, diskutujte, pýtajte sa), pretože od toho závisí úspešnosť vašej dizertačnej práce.
  2. aby ste si vybrali takú tému, ktorá vás zaujíma, ktorá sa vám páči, ktorá vás baví, ktorá má dostatok prístupnej literatúry a z ktorá vám ponúkne nejakú pridanú hodnotu v budúcnosti