PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako si vybrať tému záverečnej práce?

Výber témy je to, čím sa písanie práce začína a končí. Pri jej odovzdávaní môžete na svoje rozhodnutie spomínať v dobrom, alebo zlom. Avšak niekedy sú vaše možnosti obmedzené a vybrať si musíte z tém, ktoré vám veľa nehovoria. Ak sa vám ale podarí byť rýchly, alebo jednoducho šikovný, ušetríte si pri písaní záverečnej práce veľa trápenia.

 

 

            Najlepšie urobíte, ak sa na téme dohodnete so školiteľom, ktorého si aj sami vyberiete. Dosť záleží i na ňom – musí vašej téme rozumieť a vedieť vám poradiť. Ak budete mať vlastnú tému a školiteľa, ktorý vám vyhovuje, už teraz ste vyhrali. Nemusíte sa obávať, že vám niekto vyfúkne tému, ktorú ste si zo zoznamu chceli vybrať vy. Ak ste ale zmeškali čas, do ktorého potrebujete svoju tému navrhnúť školiteľovi, je dôležité vedieť, ako si z ponúkaných tém vybrať.

 

            Prvý postup bude vyhovovať tým, ktorí nutnosť písania záverečnej práce pokladajú iba za formalitu. Ak s ňou nechcete mať veľa problémov, vyberte si tému, na ktorú viete ľahko dohľadať zdroje. Ak v štúdiu plánujete pokračovať, vyberte si aktuálnu tému a pamätajte na to, že vaša práca by mala priniesť niečo nové a zaujať katedru. Ak patríte do prvej skupiny, skvelé bude, ak si vybrané témy pred rozhodnutím „preklepnete“. Na internete si môžete preveriť, či je k danej téme dostatok zdrojov a hlavne – či vás bude baviť o nej písať. Môžete na to ísť tiež lievikovou metódou. Ak vás v rámci vášho odboru zaujíma nejaká konkrétna problematika, v zozname tém ju takmer určite nájdete.

 

            Ak sa vám vašu vysnenú tému nepodarilo uchmatnúť zo zoznamu a nemali ste možnosť prísť s vlastnou, budete musieť jednoducho zaťať zuby. V prípade, že sa vám na zadaní nepracuje ľahko a máte s ním problémy, môžete sa obrátiť na nás. Spoľahnúť sa môžete na osobný a individuálny prístup, prostredníctvom ktorého vám so záverečnou prácou radi pomôžeme.