PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako úspešne odprezentovať?

Ak si myslíte, že celý svet používa iba Power Point, ste na veľkom omyle. Existujú rôzne programy, ktoré vám môžu spoľahlivo asistovať pri výklade vašej témy. Výber je len na vás.

Od maximálne responzívnych softvérov určených hlavne pre grafické znázornenie, až po elegantnejšie, zamerané najmä na sprostredkovanie textovej informácie. Čo všetko tvorí kvalitnú prezentáciu a ako sa na ňu pripraviť?

            Na výklad témy pred publikom nás pripravujú už od základnej školy a viacerí máme z tejto aktivity trému aj po skončení tej vysokej. Stres, neistota, alebo slabá príprava prezentácie nás často stoja veľa nervov a niekedy aj neúspech u publika. Málokto v skutočnosti vie, čím všetkým je kvalitná prezentácia tvorená. Sú za ňou hodiny prípravy – a to nehovoríme iba o samotnom vytvorení sprievodného obsahu v softvéri. Rečník by mal mať pripravenú osnovu, ktorou tému bude vysvetľovať. Aby prezentácia nemala hluché miesta, svoju prednášku by mal doplniť o pútavý podporný text, alebo grafiku, ktorá bude znázorňovať pasáž, o ktorú sa práve jedná. Niektorí z vás vedia možno výborne pracovať s publikom, no ich achillovou pätou je tvorba zaujímavej a vecnej prezentácie. U niektorých to zas môže byť naopak. Samotná prezentácia neslúži iba publiku, ale i vám. Na čítanie z papiera zabudnite – pôsobí to neprofesionálne a nepripravene. Aby ste udržali pozornosť vášho publika, je potrebné vyberať tie správne informácie. Nikoho predsa nezaujímajú omáčky. Tiež je dobré vedieť s akým publikom sa stretnete. V školskom prostredí by to malo byť jasné, no môže to byť iné ak prezentujete v rámci vášho zamestnania. Váš prejav a prezentáciu tiež môžete prispôsobiť s ohľadom na typ podujatia, cieľovú skupinu, znalosť problematiky, atď. Ak nemáte dostatok skúseností v danej téme, alebo celkovo v prezentovaní, radi vám pomôžeme.