PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako vybrať konzultanta k bakalárskej práci

Prvou skúškou pri písaní bakalárskej práce je výber vhodného konzultanta. Bude to váš najobľúbenejší vyučujúci alebo ten, ktorý vám ostane?

Konzultanta si môžete vybrať dvoma spôsobmi:

  1. Vyberiete si jedného z najviac obľúbených vyučujúcich, o ktorom či ktorej viete, že vám bude nápomocný /á a zároveň ponúka dobrú tému
  2. Vyberiete si tému, ktorá sa vám páči a zvážite či daný konzultant je pre vás vyhovujúci

Aký je vhodný konzultant?

Prvým kritériom pre dobrého konzultanta je spolupráca. Ak hľadáte dobrého konzultanta, nájdete ho, ak mu napíšete, rýchlo odpovie, ak mu zavoláte, zdvihne a ak sa s ním chcete stretnúť, dohodnete si vhodný dátum. Vhodný konzulant vás nebude brať ako študenta, ale ako niekoho s kým spolupracuje na napísaní dobrej bakalárskej práce. Bude téme rozumieť, pomáhať vám, podporovať vás a motivovať v písaní bakalárskej práce. Zároveň vám nepovie, čo máte presne napísať, ale navedie vás, prípadne ponúkne vhodné zdroje, v ktorých nájdete užitočné informácie. Ak takéhoto konzultanta nájdete, bakalárska práca bude, pravdepodobne, veľmi úspešná.

Akého konzultanta nepotrebujete?

Takého, ktorého nie je možné kontaktovať, neodpovedá na e-maily, je natoľko zaneprázdnený, že nezdvíha ani telefón, nie je schopný sa dohodnúť ani na osobnom stretnutí. Tiež nepotrebujete, aby vás neustále iba kritizoval, zatiaľ čo nemá žiadne návrhy a nápady. A v prípade, že stále hovorí, čo máte do bakalárskej práce napísať alebo ju dokonca prepisuje on sám podľa svojich vlastných predstáv, a vám to nevyhovuje, nepotrebujete ho.Ak ste na takého natrafili, vymeňte ho, kým je čas. Toto je vaša práca, vaša bakalárska práca, mala by odrážať vaše myšlienky, a nie jeho.

Ak máte pocit, že váš konzultant vás iba zaťažuje, nahláste to na študijnom oddelení - pretože na to máte právo - a požiadajte o zmenu konzultanta.