PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako vznikli PODKLADY.SK?

Počiatky nášho webu siahajú približne desať rokov dozadu, keď naši zakladatelia tvorili typický súrodenecký pár. Ona bola sestra pedantka, ktorá žiadne zadanie v škole nenechávala na náhodu. Bez 100%tnej prípravy na test som do školy ani neprišla. On bol typický všestranný športovec. Reprezentoval školu a dokonca aj Slovensko. Väčšinu testov, seminárnych prác mu vyučujúci odpúšťali. Nie však všetky .. našli sa aj profesorky, ktoré referáty a seminárne práce od neho vyžadovali a to bez ohľadu na jeho zaneprázdnenosť športovými tréningami. Lenže čo teraz? Ako to napíše keď za prvé nemá čas, za druhé nevie ako a za tretie (nemenej dôležité) sa mu nechce? Veď má predsa sestru! Sestru, ktorá okrem toho, že sa občas po poobediach nudí má v písaní prác skutočnú záľubu :-).

Počiatky nášho webu siahajú približne desať rokov dozadu, keď naši zakladatelia tvorili typický súrodenecký pár. Ona bola sestra pedantka, ktorá žiadne zadanie v škole nenechávala na náhodu. Bez 100%tnej prípravy na test som do školy ani neprišla. On bol typický všestranný športovec. Reprezentoval školu a dokonca aj Slovensko. Väčšinu testov, seminárnych prác mu vyučujúci odpúšťali. Nie však všetky .. našli sa aj profesorky, ktoré referáty a seminárne práce od neho vyžadovali a to bez ohľadu na jeho zaneprázdnenosť športovými tréningami. Lenže čo teraz? Ako to napíše keď za prvé nemá čas, za druhé nevie ako a za tretie (nemenej dôležité) sa mu nechce? Veď má predsa sestru! Sestru, ktorá okrem toho, že sa občas po poobediach nudí má v písaní prác skutočnú záľubu  :-).

 

Ona teda pomohla .. s jednou prácou, s dvoma, troma .. no po čase si povedala, že prečo by mal jej brat zožať všetko ovocie jej práce zadarmo?! Z nezištnej pomoci sa stal časom obojstranne výhodný biznis  :-). Niečo za niečo.

 

Po strednej išli obaja súrodenci na vysoké školy, kde si sestra prišla na „svoje.“ Ona napísala niekoľko desiatok prác sebe a samozrejme počas štúdia pomáhala aj bratovi. Šikovný brat s výbornými výsledkami seminárnych prác, sa s autorkou svojich podkladov pochválil aj spolužiakom a tí svojim kamarátom a tí svojim atď. Keď už nestíhala, oslovila svoje šikovné spolužiačky a spokojných spoluprác tak pribúdalo.

 

V roku 2015 sa súrodenci – už po úspešnom absolvovaní vysokoškolského štúdia – rozhodli ponúkať svoje služby širšiemu okruhu študentov, ktorí sa ocitli v podobných situáciách a potrebujú pomôcť s vypracovaním rôznych typov podkladov (nielen pre stredné školy, vysoké školy, ale i pre prax). Svojim klientom dnes poskytujú absolútnu anonymitu, originalitu a garanciu maximálnej kvality podkladov. Doposiaľ už pomohli viac než stovke klientov, ktorí našli oporu v čase, keď boli s vypracovaním podkladov sami zúfalí.

 

Ak neviete kde vám „hlava stojí“ a potrebujete pomôcť s vypracovaním podkladov dajte nám o sebe vedieť. Možno to budeme práve vy, kto vás zbaví zbytočného stresu  :-).