PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako zohnať zdroje?

Teória, teória, teória... Na prax si počas školy budete musieť počkať a teória bude nateraz vašou najlepšou kamarátkou, ktorej sa nebudete môcť zbaviť. Počas písania záverečnej práce ju ale budete potrebovať viac, ako kedykoľvek predtým. Ak ste ešte žiadnu nepísali, budete sa musieť naučiť, ako teóriu a teda zdroje získavať.

 

Kde, kedy, ako a hlavne prečo? Preto, lebo napísať bakalárku a neskôr diplomovku nemôžete  z vlastnej hlavy. Má to byť koncept poskladaný zo zdrojov, vášho výskumu a umu vášho školiteľa. Záverečná práca je v podstate skúška z vašej práce zo zdrojmi a využitia tiež donekonečna opakovaných pojmov syntéza, komparácia, indukcia, dedukcia a analógia.

Prvé čo musíte urobiť, je zájsť za školiteľom a poprosiť ho o cenné rady. V najlepšom prípade vám spíše zoznam literatúry a iných zdrojov, ktoré si vaša práca bude vyžadovať. Tie budete môcť nájsť v knižniciach a na internete. Čo sa týka internetu – nemáme na mysli iba sťahovanie kníh. Môže to byť náučné video na spôsob TEDx Talk, alebo i články z novín a časopisov. Určite praktickejšie je spoľahnúť sa na digitálne zdroje. Samozrejme v prípade, že v nich viete nájsť to, čo v knižniciach.

            Ak je vaša práca naozaj odkázaná na knižnicu, knihy sa v tomto prípade dajú požičať absenčne, alebo iba prezenčne. V rámci druhej možnosti môžete knihu používať žiaľ iba v priestoroch knižnice. To je však stále lepší prípad, ako keby nebola k dispozícii vôbec.

            Majte na pamäti aj to, že niektoré naše vysoké školy majú uzatvorené dohody s významnými celosvetovými vedeckými databázami. Málokto o tejto možnosti vie a je naozaj veľká škoda, že tento zdroj využíva málo študentov. Databázy obsahujú množstvo použiteľných vedeckých článkov a štúdií. Často v nich nájdete aj presne tie informácie, ktoré voľnej dostupné nenájdete.