PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako si vybrať tému záverečnej práce?

Výber témy je to, čím sa písanie práce začína a končí. Pri jej odovzdávaní môžete na svoje rozhodnutie spomínať v dobrom, alebo zlom. Avšak niekedy sú vaše možnosti obmedzené a vybrať si musíte z tém, ktoré vám veľa nehovoria. Ak sa vám ale podarí byť rýchly, alebo jednoducho šikovný, ušetríte si pri písaní záverečnej práce veľa trápenia.

Čítať viac

Praktické rady pre lepšie sústredenie

Nezáleží na tom, či píšete bakalársku, diplomovú, alebo iba seminárnu prácu. Každá činnosť si vyžaduje sústredenie a pri štúdiu to platí dvojnásobne. Ak sa do niečoho musíme nútiť, znamená to, že to nerobíme veľmi radi. V takom prípade naša pozornosť uteká na všetky smery, len nie na ten správny. Ako ju vrátiť späť na stránku knihy, ktorú čítate už piaty krát a stále jej nerozumiete?

Čítať viac

Písania záverečnej práce od A po Z

Konečne je to tu – záver vášho štúdia. Teraz musíte dokázať, že si titul zaslúžite a delia vás od toho týždne, alebo mesiace písania bakalárskej, diplomovej, či rigoróznej práce. Ako začať a čo očakávať? Na začiatok je najdôležitejšie si uvedomiť, že času veľa nemáte, aj keď si myslíte opak. Času totiž pri písaní záverečných prác nikdy nie je nazvyš a musíte s ním rozumne nakladať.

Čítať viac

Prečo sa nemôžete sústrediť na písanie záverečnej práce?

Prvou a najbežnejšou príčinou je to, že jednoducho nechcete. Neberte to ako výčitku, existuje veľa typov študentov. Sú medzi nami takí, ktorí majú všetko naplánované dopredu, málokedy sa spoliehajú na pomoc iných a radi študujú z predpísaných skrípt a obsahu syláb, ktoré inak väčšina študentov ignoruje. Pre nich písanie bakalárskych, diplomových, alebo iných záverečných prác nie je žiaden problém. A čo pre vás?

Čítať viac

Ťaháky, referáty, či wikipédia? Na vysokej škole radšej nie

Niektoré návyky si zo strednej školy berieme aj na vysokú. Čo to znamená? Keď sme boli ešte tínedžeri, pri vypracovávaní rôznych zadaní sme si vystačili s neoverenými zdrojmi, ktoré sme upravili do nami „originálnej“ podoby. Prístupnosť rôznych voľných učebných materiálov a konspektov je naozaj skvelá, no ich kvalita je často diskutabilná.

Čítať viac