PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Využite letné prázdniny na rešerš

Na písanie bakalárskej či diplomovej práce máte ešte celý školský rok, začnite však čo najskôr. Aj keď sa to nezdá, povinnosti sa na začiatku septembra začnú rýchlo kopiť a popri učení na skúšky a zápočty nám niektoré dôležité termínu poľahky uniknú. Využite letné prázdniny a pripravte si jeden zo základným bodov svojej bakalárky a diplomovky- kvalitný rešerš.

Čítať viac

Gramatické chyby, ktoré kazia dojem z odbornej práce

Všetci to poznáme. Kým pri písaní sa nám zdá text jasný, čistý, zrozumiteľný, presný (aj keď možno trochu stručný, že?), akonáhle je práca na svete, teda na papieri, vidíme všetky jej nedostatky čierne na bielom. Aj najviac na nás kričia práve tie chyby, na ktoré by sme si mali dávať pozor už na základnej školy.

Čítať viac

Aj PR článok má svoje trendy. Poznáte ich?

PR článok, teda článok, ktorý okrem pútavých informácii, príbehu či rozhovoru obsahuje aj nenápadne vloženú reklamu, patrí na trhu medzi žiadaný tovar. Bez kvalitného PR sa dnes nezaobíde žiadna oblasť marketingu. Ručne šité šaty, detské knižky, prírodnú kozmetiku, ale aj produkty najúspešnejších korporácií predáva dobre nastavené PR. Medzi jeho základné prvky patrí PR článok.

Čítať viac

Zhoda v práci a ako sa jej vyhnúť

Obávaná a nenávidená zhoda, ktorú nemožno obísť ani oklamať. Register prác prijíma ročne až 75 tisíc prác rôzneho typu- bakalárske, diplomové či atestačné práce, a tak sa aj tí najpilnejší musia pripraviť na to, že nejaké to percento zhody im určite vyskočí.

Čítať viac