PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Tipy na písanie úspešnej PhD. Práce

Je jedno či ešte len začínate študovať Phd., ale už študujete PhD., určite budete musieť zlepšiť svoje pisateľské schopnosti. Veľká časť vašej komunikácie, či už na univerzite alebo v práci, bude písaná, a preto je veľmi dôležité, aby ste ju správne písali.

Čítať viac

Ako napísať dobrú bakalársku prácu

Mnohí študenti na prahu bakalárskeho titulu majú naozaj slabú predstavu o zložení písomných úloh. Táto skutočnosť sa môže stať katastrofou, keď je potrebné dokončiť bakalársku prácu a študent nemá s takýmto procesom žiadne skúsenosti. V tomto prípade je dobré získať niekoľko rád, ako napísať bakalársku prácu

Čítať viac

Čo je Dizertačná práca ?

Dizertačná práca je vždy stresujúca činnosť, pretože študenti dostanú termín a musia sa s nim vyrovnať. Dokonca aj tí najtalentovanejší a kreatívni študenti majú problém, pokiaľ ide o písanie dizertačnej práce. Dizertačná práca vyžaduje nielen vedomosti o danej téme, o ktorej píšete, ale aj perfektné písacie schopnosti. Niekedy študenti potrebujú odbornú dizertačnú prácu na získanie vysokoškolského, magisterského alebo doktorského titulu na univerzite.

Čítať viac