PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Nápady na témy bakalárskej a diplomovej práce pre študentov psychológie

Čaká vás budúci rok písanie bakalárskej alebo diplomovej práce? V tom prípade už mnohí iste očakávate, aké nápady na témy záverečných prác pripravia vaši profesori a doktorandi. Ak však hľadáte niečo originálne, nápad, v ktorom by ste sa našli, alebo chcete zaujať, ideálne je zvoliť si tému podľa vlastného výberu. S dobre napísanou a pútavou záverečnou prácou môžete nielen získať červený diplom (áno, aj také sú ambície študentov), ale napríklad aj vytvoriť takú diplomovku, ktorá pre vás bude odrazovým mostíkom do akademického sveta.

Čítať viac

Najväčšia prekážka bakalárskej a diplomovej práce? Prokrastinácia!

Témy sú vybrané, požičiavanie kníh je v plnom prúde a spolužiaci dokončujú prvé kapitoly. Len vo vašom priečinku bakalárska práca stále nesvieti ani jediný riadok. Tento problém, ktorý trápi predovšetkým ľudí v slobodnom povolaní a študentov, teda tých, ktorí majú síce povinností nad hlavu, ale pomerne voľné termíny, sa nazýva prokrastinácia.

Čítať viac

Na prvé stretnutie s konzultantom sa dobre pripravte

December je čas, kedy študenti zvyknú nielen finišovať zápočty a seminárne práce a zapisovať si prvé predtermíny a termíny skúšok, ale aj chvíľa, keď by ste mali riešiť písanie svojich bakalárskych a diplomových prác. Začínajú sa prvé prípravy, osnovy, pedantnejší študenti si píšu time management, tí ostatní sa snažia nájsť si čas na stretnutie s profesorom, ktorý im robí konzultanta.

Čítať viac