PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako sa vyhnúť plagiatom v bakalárskej práci časť 1

Plagiátorstvo je použitie myšlienok, pojmov, slov, viet iných autorov bez toho, aby na ne autor diela odkazoval. Plagiátorstvo je nezákonné použitie intelektuálnych produktov iných, to však neznamená, že myšlienky druhých nemožno spoznať a použiť, ale nemožno ich použiť akoby boli naše vlastné. Bakalárska práca je súčasťou štúdia takmer na každej vysokej škole a preto je vhodné sa naučiť vyhýbať sa podobným trestným činom.

Čítať viac

Ako vybrať tému dizertačnej

Dizertačná práca prináša okrem získania titulu a úspešného ukončenia štúdia, aj priestor na rozvoj rôznych zručností (napr. riešenie problémov, koncentrácia, kladenie otázok, uvažovanie, schopnosť logicky vytvárať myšlienky), ktoré môžete využiť aj pri svojej budúcej práci (nech už je to čokoľvek).

Čítať viac

Ako vytvoriť osnovu diplomovej práce

Ako prvý krok pri písaní diplomovej práce vás vedúci požiada o vypracovanie konceptu. Je nevyhnutné, aby ste osnovu mali hotovú, pretože na základe vášho náčrtu bude vybraný konzultant schopný vytvoriť si názor na plán vašej diplomovej práce a pomôcť vám. Ak vytvoríte dobrú osnovu, zaručuje vám polovicu úspechu, pretože na základe logicky štruktúrovaného náčrtu sa ľahko píše.

Čítať viac

Tipy pre správny PR článok

Sektor Public Relations – vzťahy s verejnosťou, sa u nás vyvíja neskutočne dlho. Stále môžeme nájsť nové stratégie a tipy, ktoré nám pomôžu zdokonaliť naše články, Prinášame vám tipy na dokonalý PR článok:

Čítať viac