PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Hrozí doktorandom odoberanie titulov?

Od minulého roka sa kompetencie rektorov v otázke neoprávneného držania titulu menia. Spozornieť teda musia predovšetkým študenti doktorandského a rigorózneho štúdia, ktorému venujú dlhé roky práce a vzdelávania. Podľa novely zákona budú mať rektori možnosť odobrať spätne titul, ktorý získate, ak sa preukáže hrubé porušenie dobrých mravov.

Čítať viac

Čo musíte vedieť o doktorandskom štúdiu predtým, ako začnete písať dizertačnú prácu?

Pre mnohým nerozhodných študentov či milovníkov akademického života vyzerá doktorandské štúdium ako splnený sen. Istá práca, príjem, prax, príjemné prostredie, žiadne veľké zhony, stres a miesto, ktoré po piatich rokoch poznajú dokonale. Najväčšou métou je zvládnutie dizertačnej práce a na konci (takmer) isté miesto na vysokej škole. Je to však všetko?

Čítať viac

Chcete uspieť s rigoróznou prácou? Zvoľte si kvalitnú tému

Písať rigoróznu prácu sa považuje za študijný úspech. Pokiaľ ste sa ako študent dostali až sem, môžete si gratulovať. Mnohí sa usilujú urobiť aj s rigorózkou dobrý dojem. Nakoniec, táto práca zvykne odrážať aj naše ďalšie študijné či pracovné zameranie. Umožňuje nám zvoliť si témy, ktoré pokladáme sami za kľúčové, prípadne nám umožní spolupracovať s profesorom, ktorého si vážime, a ktorý nám môže poskytnúť kvalitné informácie a pomoc. Ak chcete, aby vaša práca mala ešte väčšiu hodnotu a zapísala sa v akademickom svete pozitívne, nezabúdajte, že základ tu tvorí kvalitne vybraná téma.

Čítať viac

10 vecí, ktoré potrebujete vedieť skôr, ako sa pustíte do dizertačnej práce

Doktorandi majú okrem príjemného miesta na univerzite, učiteľských aktivít a kontrol študentov počas skúšok ešte jednu, nie vždy milú povinnosť. Ide o písanie dizertačnej práce, rozsiahleho diela, na ktoré máme spočiatku veľa času, ale keď ho zanedbáme, môže sa nám to nepríjemne vypomstiť. Napríklad aj tak, že na konci skrátka „nestíhame“. Ak je celé doktorandské štúdium ešte len pred vami, týchto desať vecí by ste o dizertačnej práci rozhodne mali vedieť.

Čítať viac