PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

TIME MANAGEMENT – PRVÝ KROK ÚSPECHU PRI PÍSANÍ PRÁCE I ŠTÚDIU

Každý z nás si už niekedy prial, aby mal deň viac ako 24 hodín. Pri písaní diplomovej práce si často ani neuvedomíme, ako nám čas uniká medzi prsty. Stihnúť všetky povinnosti? Nemožné. Odpovedať na správy a získať potrebné informácie? Neuveriteľné. Verte však, že je možné začať presne stíhať svoje povinnosti, úspešne písať diplomovú prácu a mať čas i na aktívny oddych. Základom úspechu je time management – rozumné plánovanie a organizácia času, ktorá Vám umožní plne sa sústrediť na všetky potrebné veci. Time management je základom úspechu nielen na vysokej škole, ale neskôr aj v práci. Aké sú jeho hlavné zásady?

Čítať viac

Nenechávajte to na náhodu

A je to tu. Čas na odovzdanie záverečnej práce je pre študentov viacerých škôl takmer pri konci, no stále ostávajú i takí, ktorých táto povinnosť čaká v lete. Zvládli ste to – dostali ste sa cez desiatky skúšok, prehrabali sa haldami kníh a strávili nespočetne veľa hodín za monitorom. Roky štúdia ubehli ako voda a nadišiel čas ukázať svoje zručnosti v podobe záverečnej práce. Či sa už chystáte stať bakalárom, alebo magistrom, pri vypracovaní bakalárskej / diplomovej práce sa môžete okrem tých zjavných, stretnúť aj s nečakanými problémami.

Čítať viac

Nápady na témy diplomových prác pre študentov telesnej výchovy

Čas, keď si volíme tému záverečnej práce, sa blíži. Ak ste študent telesnej výchovy a športu, zrejme nebudete nadšený kreatívec. Pokiaľ sa vám stalo, že vás ani jedna z ponúkaných tém nezaujala, no neviete si vybrať vlastnú, pretože fantázia skrátka nie je vaša najsilnejšia stránka, prinášame vám zopár tém, ktoré zavážia v prípade, že sa usilujete o diplom na magisterskom štúdiu.

Čítať viac

Takto má vyzerať rozhovor v bakalárskej práci

Využiť rozhovor v bakalárskej práci má niekoľk výhod. Môže slúžiť ako potvrdenie informácii v teoretickej časti, ponúka možnosť doplniť výskum v praktickej časti, ale môže stáť aj osobitne v prípade, že sa zameriame na osobu zastupujúcu tému vašej bakalárky. Poslúži v prípade, že sme si ako tému zvolili spoluprácu s vybranou organizáciou, podnikom, školou či dobrovoľníckou organizáciou. Správne vypracovaný rozhovor pomáha zvýšiť úroveň našej práce, dotvoriť celkový obraz, je aktuálny a bakalársku prácu oživí, spraví ju zrozumieteľnou.

Čítať viac

Aby nám bakalársku prácu nepokazil konflikt s konzultantom

Stalo sa to mnohým spolužiakom, externistom aj bezkonfliktným kamarátom. Vybrali si dobrú tému, pustili sa do práce, no celý proces tvorby im znepríjemnňovali konflikty s konzultantom. Čakanie na email, málo priestoru na spätnú väznu či dokonca hádka, ktorá im predĺžil štúdium o jeden semester. Ako zabrániť tomu, aby sa vaša bakalárska práca nestala dôvodom na konflikt medzi vami a konzultantom?

Čítať viac