PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Zoznámte sa s Google Scholar!

Každý študent vie, že dobrá a kvalitná práca je založená na dvoch zásadných veciach: presných citáciách a kvalitných zdrojoch. Mnohí si ešte z čias písania seminárok pamätajú na dlhé rady v knižniciach, vypožičiavacie lístky a ošúchané výtlačky, ktoré si pamätajú éru štúdia našich starých rodičov. Avšak odborných prác je čoraz viac a globálny trh nám otvoril nielen dvere na dovolenku do Egypta, ale aj možnosť používať pri práci odborné práce, zahraničnú literatúru či monografie významných profesorov, ktorí majú vo svojej profesii uznávané postavenie.

Čítať viac

Rigorózna práca je cestou k malému doktorátu

Rigorózna práca alebo „rigorózka“ je ďalšou súčasťou postgraduálneho štúdia. Jej napísanie je podmienkou k získaniu malého doktorátu, ktorý otvára príležitosť k vedeckovýskumnej práci na univerzite. Rigorózna práca zahŕňa 70 až 90 strán odborného textu, na ktorom má študent priestor počas postgraduálneho štúdia pracovať. Vzhľadom na požiadavky univerzity nemusí ísť vždy len o tému s vedeckým zameraním.

Čítať viac

Dizertačná práca si žiada dostatok času a jasnú predstavu

Dizertačná práca je jednou z povinností mladého doktoranta, ktorý sa rozhodne pokračovať vo svojom štúdiu po skončení magisterských štátnic. Ak vás ďalšie štúdium napĺňa a obohacujeme, gratulujeme! Práve doktorandské štúdium otvára dvere na akademickú pôdu a zaujímavá a aktuálna práca vám môže v budúcej kariére a štúdiu veľmi dopomôcť.

Čítať viac

Chyby v doktorandskej práci, ktoré vám oponent neodpustí

Kvalitná doktorandská práca je najlepšia vizitka každého študenta, ktorý sa po skončení univerzity rozhodne pokračovať v štúdiu a hľadať uplatnenie na akademickej pôde. Narozdiel od bakalárskych a diplomových prác je doktorandská práca hodnotená prísnejšia a vyžaduje aj dlhšiu prípravu. Ak sa uchádzate o titul PhD., nesmiete zabudnúť na to, že aj tá najmenšia chyba vás oberá o dôležité body za akademickou hodnosťou. O niektorých z nich nám porozprávala doktorandka Zuzana, ktorá s niekoľkými spolužiakmi tento rok úspešne absolvovala doktorandské skúšky na pedagogickej fakulte

Čítať viac