PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Kde sa oplatí zháňať študijný materiál?

Klasická situácia pri písaní bakalárskej či diplomovej práce. Naozaj už je čas pustiť sa do práce naplno, keď zrazu zistíme zásadnú vec. Chýbajú vám učebnice, knihy, slovníky, skrátka čokoľvek, z čoho môžeme čerpať. Buď sú vypožičané, alebo ste na ne v návale študijných, pracovných a voľnočasových aktivít zabudli.

Čítať viac

Hypotéza v bakalárskej a diplomovej práci. Ako ju formulovať správne?

Správne nastavená hypotéza je základom kvalitne spracovanej praktickej časti v bakalárskej a diplomovej práci. Prečo? Od hypotetických otázok sa odvíja smer výskumu, ktorý si v práci dávate a položenie tých správnych otázok ukazuje nielen odbornosť samotnej bakalárky či diplomovky, ale aj hĺbku pochopenia problému. Správne nastavené hypotézy a dobre položené otázky vám pomôžu vytvoriť originálnu a v mnohých smeroch aj hodnotnú prácu. Ako na to?

Čítať viac

Odborný jazyk v záverečnej práci

Bakalárska a diplomová práca využíva na komunikovanie so svojím čitateľom predovšetkým odborný jazyk. To znamená, že musí zrozumiteľná, zachovať si čistú štylistiku a obsahovať také odborné výrazy, ktoré ju spájajú s odborom a témou, ktorej sa v práci venujete. Ako to dosiahnuť?

Čítať viac

Záver bakalárskej a diplomovej práce? Kvalitne napísaná bodka za hodnotným textom

Takmer každý študent pozná pocit, keď už veľmi dlhý čas píše prácu. Text sa vymýšľa a dáva na papier (či skôr obrazovku počítača) čoraz horšie a jeho kvalita klesá spolu so stúpajúcim počtom hodín za počítačom. Dajte si na chvíľu pauzu a naberte druhý dych. Záver je totiž bodka za kvalitnou prácou, ktorú by ste nemali odfláknuť.

Čítať viac