PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Ako napísať dobrú bakalársku prácu

Mnohí študenti na prahu bakalárskeho titulu majú naozaj slabú predstavu o zložení písomných úloh. Táto skutočnosť sa môže stať katastrofou, keď je potrebné dokončiť bakalársku prácu a študent nemá s takýmto procesom žiadne skúsenosti. V tomto prípade je dobré získať niekoľko rád, ako napísať bakalársku prácu

Čítať viac

Čo je Dizertačná práca ?

Dizertačná práca je vždy stresujúca činnosť, pretože študenti dostanú termín a musia sa s nim vyrovnať. Dokonca aj tí najtalentovanejší a kreatívni študenti majú problém, pokiaľ ide o písanie dizertačnej práce. Dizertačná práca vyžaduje nielen vedomosti o danej téme, o ktorej píšete, ale aj perfektné písacie schopnosti. Niekedy študenti potrebujú odbornú dizertačnú prácu na získanie vysokoškolského, magisterského alebo doktorského titulu na univerzite.

Čítať viac

Doktorandské štúdium

Absolventi zápasia s priebežnými prácami, pretože väčšina absolventov sú aj zamestnanci na plný úväzok, často s rodinou, keď sa vrátia do školy na dokončenie štúdia.

Čítať viac

MBA Dizertačná práca

Máte problémy s napísaním diplomovej práce MBA? Získajte on-line asistenciu v dizertačnej práci MBA, tím podpory on-line 24 hodín denne a 7 dní v týždni, bez plagiátorstva a zaručenej kvality!

Čítať viac