PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Buďte originálni – nebojte sa témou vybočiť z radu

Možno ste už počuli o bakalárskej práci s explicitným titulom, ktorej témou bola kontroverzná figúrka slovenského šoubiznisu. Istá študentka tému svojej práce venovala Patrikovi Vrbovskému, známemu pod menom Rytmus

Prácu úspešne obhájila a k tomu sa ešte dostala aj do povedomia našich médií. Čo vyplýva z tejto skúsenosti? Nebojte sa témou vybočiť z radu. Aj keď sú vaše záujmy nevšedné, neznamená to ešte že ich nemôžete využiť pri písaní záverečných prác.

            Množstvo študentov bojuje s výberom témy. Ak vám váš odbor dovoľuje byť vo výbere flexibilný, máte na pol vyhrané. Teda skôr na tretinu. Ďalšou tretinou je váš školiteľ, pod ktorého dohľadom budete prácu písať a záverečnou tretinou je samotná obhajoba bakalárskej alebo inej záverečnej práce. Ak sa s neobvyklou témou dostanete do záverečnej rovinky, môžete byť na seba hrdí hneď dvakrát. Presadili ste si svoje a pritom ste dosiahli dôležití študijný míľnik. Najlepšie sa človeku píše o niečom, čo dôverne pozná. Z témy, ktorú by ste na začiatku považovali možno maximálne za vtip, sa vykľulo dokončenie stupňa štúdia. Nepodceňujte preto svoje nápady. Ďalšou výhodou môže byť tiež originalita vašej práce a to nielen iba z hľadiska jej obsahu. Ak si vyberiete vlastnú a jedinečnú tému,  pri záverečnej kontrole originality bude percento vašej zhody určite veľmi nízke.

            Problém, s ktorým sa však možno budete musieť popasovať sú zdroje. Pri málo známej téme je pravdepodobné, že sa budete musieť opierať o obmedzené množstvo zdrojov, no zaujímavosť vašej témy by vás mala hnať dopredu aj napriek tomuto faktu. Na obhajobách sa s najväčšou pravdepodobnosťou presvedčíte, že tento riskantný krok stál za to a porota vám dá za pravdu. Taktiež si nemyslíme, že pedagógov baví stále sa zaoberať neustále podobne ladenými témami.