PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Dôležité základy, ktoré neradno vynechať

História ľudstva nám ukázala, že poznáme dva druhy ľudí. Kreatívci a pedanti. Tí, v ktorých sa spájajú obe tieto často nezlučiteľné vlastnosti takmer neexistujú. Majú všetko potrebné – pracovnú morálku, aj predstavivosť. V skutočnosti však u niekoho túto zlatú kombináciu nájdete len ťažko a práve to robí ľuďmi zaujímavými. Každý sme iný a všetci sme v niečom dobrí.

 

 

            Pedanti nemajú s normami záverečných prác obvykle žiaden problém, no kreativitou väčšinou neoplývajú. Presne opačne na tom sú kreatívci, ktorí majú často nápadov habadej a nevedia, kde im hlava stojí. Tento blog je určený presne pre nich. Pri písaní záverečnej práce nemôžeme zabúdať na formálnu úpravu, technické normy, štruktúru a na záver i korektúru.

            V tomto na začiatok pomôže oficiálna šablóna pre písanie záverečnej práce, ktorú by mali byť študenti schopní bez problémov stiahnuť si z oficiálnej stránky školy. Každá škola môže mať iné formálne štandardy, ako aj svoje charakteristické znaky – symbol školy v hlavičke a iné. Šablóna vám prednastaví font, riadkovanie a všetko potrebné. Nezabúdajte však na štruktúru práce. Prácu môžete písať ako homogénny celok a do jednotlivých statí ju rozdeliť neskôr. Dajte si však pozor, aby vám žiadna kapitola nevypadla. Dôležité je aj dbať na číslovanie podkapitol (napr. 3.1.2) tak, aby vám žiadna nechýbala, resp. aby ste nemali niečo navyše. Oponent si takéto veci všimne a málokedy ich nechá bez trestu.

            Na záver by ste svoju prácu mali podrobiť korektúre. Ak gramatiku ovládate na výbornú, môžete si ju urobiť i sami – pár krát si prácu skontrolujte. Môžete však využiť i profesionálne služby, ktoré za kvalitu korektúry ručia. Tento postup odporúčame, ak záverečnú prácu nechcete použiť len ako prostriedok zvládnutia štúdia. Na text vo vašej práci sa bude pozerať i akademická obec a môže sa stať, že jej obsah vašu oblasť štúdia naozaj obohatí. Nech to teda stojí za to.