PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Kde písať záverečnú prácu?

Možno si poviete, že na mieste nezáleží. Môžete písať hocikde a hocikedy. To je však na pol pravda a na pol lož. Ak máte doma vlastnú izbu, resp. samostatnú izbu na internáte / priváte, tak ste vyhrali. No i tu sme vystavení viacerým vplyvom, ktoré nás môžu od písania práce odlákať. Ako sa takýmto vplyvom vyvarovať a ako si zabezpečiť najlepšie podmienky pre písanie záverečnej práce?

 

 

            Doma (rátame aj internát a privát) sa vám môže písať naozaj pohodlne. Alebo si to aspoň môžete myslieť. Povedzme, že vás rodičia zavolajú robiť domáce práce, alebo s niečím pomôcť. Vy stratíte nit a vracať sa vám do prúdu myšlienok bude oveľa ťažšie. Spolubývajúci, alebo súrodenci vás tiež budú vedieť poriadne vyviesť z miery. Najlepšie bude každého upovedomiť, že sa potrebujete sústrediť a možno aj izbu zamknúť.

            Keď už ste pripravený pustiť sa do práce, zbavte sa rôznych rušivých elementov. Najlepšie bude, ak si prichystáte zdroje tak, aby ste nemuseli používať internet. Takto sa zbavíte nutkavého pocitu zapnúť si youtube za odmenu napísania jednej strany, alebo iba tak bezcieľne scrollovať facebook. Uistite sa, že nemusíte odbiehať do kuchyne – zásobte sa vodou / čajom / kávou a jednoduchým jedlom. Napríklad ovocím, aby vám to lepšie pálilo. Takto sa zbavíte nutnosti stále niekam odbiehať.

            Ak takéto možnosti doma nemáte, alebo izbu s niekým zdieľate, skúste zmeniť priestor. Môže ním byť kaviareň, práca (ak máte takúto možnosť), coworkingové centrum, alebo chata (priestor, ktorý vám, alebo rodine patrí a budete ho mať len pre seba). Niekedy vám vie pomôcť aj nezainteresovaný šum okolia a neznámych ľudí. Takzvaný biely šum sa často odporúča, ako prostriedok na sústredenie. Určite ste si všimli, že počas dažďa sa vám lepšie spí. Dážď taktiež vytvára biely šum, ktorý upokojí vaše myšlienky a nakopne sústredenie. Ticho niekedy pomôcť nevie – chcete ho niečím prehlušiť a presne pre túto situáciu je skvelé zvoliť prostredie v ktorom vás nikto rušiť nebude, no poskytne vám biely šum.