PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Medziročník?

Starý známy kamarát študentov, ktorí pred štúdiom uprednostnili niečo iné. Či už je to práca, šport, alebo jednoducho prokrastinácia, tieto aktivity si u mnohých vyžiadali poriadny balík peňazí v podobe zaplatenia za ročník navyše. Štát v klasických prípadoch povoľuje bezplatný prvý a druhý stupeň štúdia. Za každý rok navyše študent platí a tieto sumy závisia od školy a niekedy aj od jednotlivých fakúlt.

 

            Môže to byť 400 eur, no i 1000. Ak ste sa do tejto šlamastiky dostali, znamená to, že ste nemali na konci štúdia dostatok kreditov, alebo nestihli napísať záverečnú prácu. Isté je jedno – peniaze, ktoré ste museli minúť, aby ste si medziročník zaplatili, môžete počas tohto obdobia ľahko zarobiť. Počas medziročníka vám študentské výhody ostávajú, čo veľkou mierou ovplyvňuje váš rozpočet. Budete mať dostatok času na prácu – možno aj na trvalý pracovný pomer na pár mesiacov.

            Čo je však najdôležitejšie – budete mať tiež dostatok času na napísanie vašej práce. Už žiadne ďalšie výhovorky – ste študent, ale neštudujete. Môžete pracovať a zároveň makať na svojej práci. Niektorým sa možno páči aj fakt, že študentský život sa im týmto spôsobom o rok predĺžil. Počuli sme už aj o prípadoch, kedy si študenti si medziročník vybrali zámerne. Buď kvôli možnosti pracovať a zároveň mať študentské výhody, alebo si predĺžiť roky štúdia. Nie je to žiadna hanba, v našej krajine je tento systém nastavený naozaj veľkoryso.

            Stať sa to môže každému. Niekedy za to ani priamo študent nemôže. Niektoré školy majú predmety rozdelené do blokov a ak ich neabsolvujete v rámci bloku všetky, nemusíte prejsť. Akademický systém školy vám ale dovolí konkrétny predmet nezapísať a vy pritom ani neviete, že pre ukončenie ročníka je mimoriadne dôležitý. Keď sa do medziročníka dostanete, nevešajte hlavu. Môže to pre vás byť aj čerstvý štart, alebo čas na vyriešenie vecí, na ktoré ste počas klasickej dĺžky štúdia kapacitu nemali.