PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Nenechávajte to na náhodu

A je to tu. Čas na odovzdanie záverečnej práce je pre študentov viacerých škôl takmer pri konci, no stále ostávajú i takí, ktorých táto povinnosť čaká v lete. Zvládli ste to – dostali ste sa cez desiatky skúšok, prehrabali sa haldami kníh a strávili nespočetne veľa hodín za monitorom. Roky štúdia ubehli ako voda a nadišiel čas ukázať svoje zručnosti v podobe záverečnej práce. Či sa už chystáte stať bakalárom, alebo magistrom, pri vypracovaní bakalárskej / diplomovej práce sa môžete okrem tých zjavných, stretnúť aj s nečakanými problémami.

 

 

 

Väčšina študentov si zadanie vyberie z ponuky, vytvorenej pedagógmi. To znamená, že premeškali čas, kedy bolo možné navrhnúť si vlastnú tému záverečnej práce, alebo sa jednoducho odovzdali do rúk vesmíru. Druhá možnosť je obzvlášť riskantná. Nemôžete si vybrať školiteľa, pod ktorým budete danú tému písať, alebo si naopak vyberiete tému podľa neho – tá vám však nemusí sadnúť. Do tretice sa môže stať aj to, že vám tému, na ktorú ste sa spoliehali, niekto vyfúkne. Systém vyberania si záverečnej práce záleží od školy a často býva naozaj neprehľadný. Záleží tiež na vašej rýchlosti a informovanosti. Bežný je tiež konflikt vo výbere rovnakej práce s iným študentom, ktorý si ju zarezervoval pred vami priamo u školiteľa. To sa však nemuselo odraziť na vašej možnosti zvoliť si túto prácu napríklad v aise. V tomto prípade hovoríme zo skúsenosti – predstavte si, že ste si prácu zarezervovali v informačnom systéme školy, no tá je už podpultovo priradená inému študentovi. Pretože zadanie musíte prenechať študentovi, ktorý sa na ňom dohodol so školiteľom skôr, vy ste tým pádom prišli o čas na výber z tých lepších zadaní. Smutným faktom tiež ostáva, že nie všetci školitelia majú záujem preberať záverečnú prácu so študentami. Niektorí si nedajú ani tú námahu, aby im počas semestra vôbec odpísali a ich prítomnosť v kabinete počas konzultačných hodín je len vaším zbožným prianím. Toto všetko sú viac či menej bežné prekážky, s ktorými pri písaní bakalárskej, či diplomovej práce musíte počítať. Musíme si však priznať, že záverečnú prácu často nestíhame jednoducho kvôli prokrastinácií. To však až takou hanbou nie je – končíte veľkú časť štúdia. Dokázali ste to svojou snahou a zdanlivo veľká prekážka v podobe bakalárskej, či diplomovej práce vás predsa nesmie zastaviť. To ani v prípade, keď za stav svojej práce môžete iba vy sami. Vysokoškolské časy sú samozrejme hlavne o študovaní, no aj o zábave a pre viacerých z nás aj o práci. Nič nie je zadarmo a ak nechcete bývať v internátoch, ktoré zažili ešte naši starí rodičia, potrebujete si zarábať na život v byte a na všetko, čo k tomu patrí. Pre tých z vás vyzerá väčšina týždňa nasledovne: pol dňa stráveného v škole a pol dňa stráveného v práci. Ostáva už len čas na nevyhnutnosti a spánok.

 

            Ak ste sa našli v ktoromkoľvek spomenutom príbehu o písaní bakalárskej, či diplomovej práce, alebo aj v počínaní vášho školiteľa, nezúfajte. Je tu aj ďalšia možnosť a to spoľahnúť sa na profesionálov. S nami bude odovzdanie záverečnej práce malina. Tím starostlivo vybraných profesionálov s vysokoškolským vzdelaním vám vytvorí podklady v akademickej úrovni pri dodržaní maximálnej anonymity. Do 24 hodín od vami zadanej nezáväznej objednávky bude k vašej téme priradený autor, ktorý posúdi individuálne požiadavky konkrétneho zadania a vytvorí cenovú ponuku. V tomto bode môžete samozrejme od spolupráce odstúpiť, alebo sa na nás spoľahnúť a s istotou pred komisiou zažiariť. Každá minca má dve strany a čo človek, to iný príbeh. Vysokú školu neštudujete s cieľom napísať pár desiatok strán profesionálneho textu na tému, ktorá vám možno ani nebude vyhovovať. Dôležitý je čas, ktorý ste do štúdia investovali – nenechajte svoju snahu padnúť na nevôli školiteľa, nevhodnej téme, alebo na iných okolnostiach.