PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Písania záverečnej práce od A po Z

Konečne je to tu – záver vášho štúdia. Teraz musíte dokázať, že si titul zaslúžite a delia vás od toho týždne, alebo mesiace písania bakalárskej, diplomovej, či rigoróznej práce. Ako začať a čo očakávať? Na začiatok je najdôležitejšie si uvedomiť, že času veľa nemáte, aj keď si myslíte opak. Času totiž pri písaní záverečných prác nikdy nie je nazvyš a musíte s ním rozumne nakladať.

 

 

 

 

           Ak má výskum vašej záverečnej práce kvantitatívnu povahu, so zbieraním dát začnite už teraz. Povedzme, že robíte napríklad diplomovú prácu o mediálnom obraze Donalda Trumpa v denníku Times. Za úlohu máte sledovať vyvíjajúcu sa rétoriku webových novín v období od začiatku tohto roka, až do dňa volieb, ktoré sa konajú na jeseň. Keďže to v praxi býva tak, že články na webe novín neostanú navždy, musíte si ich zálohovať. Diplomovú prácu síce odovzdávate až za rok, no materiál pre ňu potrebujete už teraz. Ak je vaša práca závislá na externých informáciách, uistite sa, že ich budete mať k dispozícii i v čase, keď budete prácu písať.

           

            Komunikujte so školiteľom. Častá komunikácia ušetrí čas vám aj jemu. Čím častejšie budete dostávať spätnú väzbu, tým menej úprav v záverečnej práci budete musieť robiť. Dodržujte termíny na jednotlivé časti práce, ktoré vám školiteľ za dá. Mnoho študentov sa sťažuje na zlú spoluprácu zo strany pedagóga. Váš školiteľ ale opravovaním a konzultovaním vašej práce taktiež odovzdáva podstatnú časť svojho času vám. 

 

            Nenechávajte si vyhotovenie záverečnej práce na poslednú chvíľu. Zo skúsenosti vieme, že náhoda je blbec a pokaziť sa môže všeličo. Zabudli ste do nej vložiť niečo podstatné, alebo musíte navštíviť iné copycentrum? Ak sa vám podobná situácia prihodí v deň odovzdania záverečnej práce, nezávidíme vám. Ak ste počas akademického roka neboli tým najsvedomitejším študentom, skúste to aspoň pri písaní bakalárky, či diplomovky. Ušetríte si tým kopu stresu a tiež času.