PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Posledný krok pred odovzdaním záverečnej práce

Posledným bodom v tvorbe záverečnej práce nie je korektúra, ako sa mnohí nazdávajú. Posledným krokom je v podstate viacero vašich krokov, ktoré smerujú do copycentra. Dnes však už prácu môžete na tlač odovzdať i mailom, čo je často oveľa praktickejšie. Študenti túto záverečnú povinnosť podceňujú a nemôžeme sa tomu ani diviť. Ako sa vraví – mladosť – pochabosť.

 

 

 

            Keď sa väčšina študentov rozhodne prácu odovzdať na tlač krátky čas pred deadlineom odovzdania, dochádza ku katastrofe. Pred tlačiarňami a copycentrami sa tvoria rady dlhé a pomalé, ako kolóny v pondelok ráno na hlavných ťahoch do Bratislavy. Každý si tlačenie záverečnej práce necháva samozrejme na poslednú chvíľu a niektorí ju odovzdať kvôli tomuto naozaj nestihnú.

            Z vlastnej skúsenosti vieme, že táto situácia vie byť naozaj stresujúca. Mne osobne sa napríklad stalo, že som bakalársku prácu dával tlačiť dve hodiny pred jej odovzdaním. Čo osud nechcel, pri tlači nastali problémy a mne sa len tak tak podarilo prácu odovzdať. Naozaj jeden z najstresujúcejších okamihov v živote.

            Preto si termín tlače dobre premyslime. Platí tiež – čím skôr, tým lacnejšie. Viaceré prevádzky svoje ceny v najvyťaženejších obdobiach zvyšujú. Druhou alternatívou, ako za tlač záverečnej práce zaplatiť viac, je zvoliť si expresné vyhotovenie. Vaša práce bude síce hotová rýchlejšie, no zaplatíte za ňu podstatne viac.

            Overte si, koľko kópií vašej práce skutočne potrebujete. Nenechajte sa pomýliť požiadavkami školy – sú často celkom mätúce. Väčšinou škola požaduje jeden exemplár s tvrdými doskami, ktorý je tiež najdrahší a ďalší v hrebeňovej väzbe. Viac ich väčšinou naozaj nepotrebujete. Ceny za pevnú väzbu sa pohybujú okolo dvadsiatich eur a preto si dobre rozmyslite, či necháte urobiť jeden exemplár navyše pre rodinu. Ak áno, tento krok urobte radšej až pri diplomovej práci.