PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

PR články sú umenie

Všetky dobré marketingové firmy sa bijú o jeden konkrétny typ človeka – analytika s predstavivosťou. Tento typ je taký vzácny práve kvôli svojej zriedkavosti. Analytik má pochopiteľne analytické myslenie – čo znamená, že pracuje sústredene, plynule a vidí zmysel i v pre niekoho nudných veciach.

Človek s predstavivosťou je častokrát jeho opakom - oplýva nápadmi, k svojej práci pristupuje nárazovo, môže byť tiež impulzívny, no v konečnom dôsledku výsledok stojí za to. Vďaka svojmu unikátnemu pohľadu na vec vie totiž vždy prísť s niečím originálnym.

            Skratka PR pochádza z anglického „public relations“, čo v preklade znamená „vzťah s verejnosťou“. Presne tento efekt chcete vytvoriť i použitím PR článku. Cieľom je budovať si vzťah s reálnym, alebo budúcim zákazníkom. Najlepšou reklamou je príbeh – príbeh, ktorý predáva. Ten má prvky, ktoré upútajú pozornosť cieľovej skupiny a zároveň jej zdieľajú informáciu o produkte, na ktorý vďaka príbehu nezabudne. PR článok vzniká skĺbením dvoch protichodných vlastností a tým pádom napísať ho vôbec nie je jednoduché. Váš potenciálny zákazník by v prvom rade nemal mať pocit, že sa stretol s reklamou. Ak je však PR článok dostatočne kvalitný, človeku po jeho dočítaní nevadí, že si v podstate reklamu prečítal. Tento druh reklamy nie je vnímaný negatívne, no pre docielenie takéhoto  efektu je potrebné voliť tie správne slová. PR články majú aj ďalšiu veľkú výhodu, podobne ako blogy. Môžete ich využiť pre SEO a takto maximalizovať využiteľnosť článku. Nielenže vytvoríte pozitívnu reklamu, no k tomu ešte aj pomocou vhodných kľúčových slov zvýšite šancu zobrazenia sa vašej stránky vo vyhľadávaní.

Ak sa ocitnete v situácii, kedy máte za úlohu PR článok napísať, no skúsenosťami neoplývate, vždy máte možnosť kontaktovať nás. Uznávame, že kreatívna reklama sa naučiť dá len ťažko. Buď to v sebe človek má, alebo nie.