PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Praktické rady pre lepšie sústredenie

Nezáleží na tom, či píšete bakalársku, diplomovú, alebo iba seminárnu prácu. Každá činnosť si vyžaduje sústredenie a pri štúdiu to platí dvojnásobne. Ak sa do niečoho musíme nútiť, znamená to, že to nerobíme veľmi radi. V takom prípade naša pozornosť uteká na všetky smery, len nie na ten správny. Ako ju vrátiť späť na stránku knihy, ktorú čítate už piaty krát a stále jej nerozumiete?

 

 

 

 

            Pozrieme sa na pár rád, na ktoré sa pri písaní seminárok, esejí, či záverečných prác môžete spoľahnúť. Kávu nemôžete piť donekonečna – pite čierny, alebo zelený čaj. Obsahuje kofeín a nikdy sa ho neprepijete. Dokonca si ho po odovzdaní práce možno natoľko obľúbite, že na kávu aj zabudnete. Ak prácu píšete v rámci dňa už niekoľko hodín, zmeňte prostredie. Stereotyp je v takejto situácii naozaj neželaný. Zabíja v nás kreativitu, ktorú by mala každá záverečná práca obsahovať a vám sa pod vplyvom nových myšlienok bude určite písať lepšie. Čo sa týka výživových doplnkov, úplnými favoritmi sú zinok a selén. Ak to chcete mať všetko pokope a zároveň pomôcť nie len psychickému, ale i fyzickému zdraviu, Centrum je skvelým komplexom dôležitých vitamínov. Ginkgo je pre väčšinu z vás určite známe, no čaj Maca ešte stále nie je rovnako populárny. Jeho priaznivé účinky na telo a myseľ sú nepopierateľné.

 

            Biely šum je zvuk v pozadí, ktorý väčšinou nevnímame a nevadí nám. Ak si vyberieme ten správny a použijeme ho v kombinácii so štúdiom, pôjde nám to omnoho lepšie. Niektorí sa každopádne vedia učiť, alebo písať iba v absolútnom tichu. Na internete nájdete široký výber niekoľkohodinových mixov plných hudby k učeniu, no i bieleho šumu – napríklad zvuky dažďa. Ak ste pri písaní záverečnej práce narazili na väčší problém, ako je sústredenie, radi vám s ním pomôžeme a navrhneme individuálne riešenie.