PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Prekážky, s ktorými sa pri písaní záverečnej práce môžete stretnúť

Čítate prvý blog zo série s nie príliš pozitívnou, no určite dôležitou tematikou. Zozbierali sme reálne prípady, s ktorými sa rôzni študenti počas svojho štúdia museli pasovať. Je dobré myslieť pozitívne, no správne je tiež byť pripravený na nečakané. Nenechajte sa ale obsahom tohto blogu vystrašiť – práve naopak. Je dôležité rátať i s komplikáciami a včas sa rozhodnúť pre alternatívu, ktorou môžu byť i naše služby. Čo všetko vás teda môže stretnúť pred, počas, alebo po napísaní záverečnej práce?

 

            Ak ste bakalár, magister, či inžinier, obdobie odovzdávania záverečných prác je pre väčšinu z vás ukončené. Na niektorých školách si však počkáte ešte do augusta. Pre tých, ktorých sa to týka, to znamená, že na písanie majú ešte kopu času. Nikto však nerátal s nástupom koronavírusu a všetkým tým, čím táto celosvetová udalosť naše životy poznačila. Väčšina vysokoškolákov počas svojho štúdia pracuje buď na dohodu, alebo na polovičný úväzok. Tí, ktorí majú viac času, alebo pre svoj život potrebujú viac financií, majú nezriedka aj polovičný úväzok. Šírenie nového a nebezpečného vírusu malo za následok prísne opatrenia vlády mnohých krajín. Tie zas priškrtili financie väčšiny podnikov. Keďže sa firmy ako prvých zbavujú nahraditeľných zamestnancov, mnoho študentov pracujúcich na dohodu prišlo o prácu. Keďže obdobie mladosti je taktiež obdobím osamostatňovania, mnohí študujú v inom meste a žijú na privátoch. Táto reťazová reakcia mala za následok, že mnohí sa museli rozhodovať medzi štúdiom a prácou, aby mali z čoho platiť nájom a bežné veci. Nie všetci rodičia sú schopní svoje dieťa takto podporovať. Život prináša mnohé zvraty. Niekedy nastanú obdobia, kedy musíme prehodnotiť priority a sústrediť sa na niečo iné.

 

Preto ak sa nachádzate v období písania bakalárskej práce, diplomovej práce, alebo akejkoľvek inej, vyskúšajte naše služby.