PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Prekážky, s ktorými sa pri písaní záverečnej práce môžete stretnúť 2

Čítate druhý blog zo série s nie príliš pozitívnou, no určite dôležitou tematikou. Dozviete sa o reálnych prípadoch, kedy sa študenti museli pasovať s udalosťami, na ktoré neboli pripravení.

 

 

 

 Ak chcete byť pripravení na všetko, rátajte aj s tým nečakaným. To však nie je možné vždy a niektoré životné príbehy sa vymyslieť naozaj nedajú. Nenechajte sa ale obsahom tohto blogu vystrašiť – práve naopak. Je dôležité rátať i s komplikáciami a včas sa rozhodnúť pre alternatívu, ktorou môžu byť i naše služby. Čo všetko vás teda môže stretnúť pred, počas, alebo po napísaní záverečnej práce?

 

Ľudia sú rôzni a niekedy nám táto rozdielnosť spôsobuje naozaj zbytočné komplikácie. Povedzme, že ste si pre tému svojej záverečnej práce vybrali konkrétneho pedagóga. Poznáte ho, vyhovuje vám jeho zameranie i jeho osobnosť. No to, čo ste nečakali, môžu byť jeho prekvapivo prísne požiadavky, ktoré pri písaní práce musíte splniť. Mysleli ste si, že v septembri máte ešte plno času začať písať. Samozrejme, pri väčšine študijných zameraní máte času habadej. Pravdu mohla mať aj Martina, študentka zoológie, ktorá si svoju záverečnú prácu vybrala podľa profesora. Na hodinách jej jeho správanie vyhovovalo, no v súkromí je človek často iný. Keď v septembri minulého roku prišla na konzultácie so svojim školiteľom prvý krát, dozvedela sa, že na tému nemá dostatok času. Samozrejme, daný pedagóg ju s otázkou konzultácie mohol kontaktovať skôr, ako ona jeho. Téma jej bakalárskej práce bola náročnejšia, ako sa jej zdalo a Martine sa ju podarilo dokončiť iba s odretými ušami.

 

To, či bola dnes už študentka druhého stupňa VŠ nezodpovedná, alebo ju mal kontaktovať školiteľ skôr, je diskutabilné. Isté však je, že musela prežiť pár stresujúcich mesiacov. Ak sa ocitnete v podobnej situácii, neváhajte využiť naše služby. Študijné úspechy nie sú charakterizované iba záverečnou prácou. Bez nej to ale nezvládnete.