PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Problémy s konzultantom pri písaní bakalárskej práce

Čím viac študentov sa pri písaní bakalárskej práce sťažuje na to, že ich konzultanti sa im nevenujú, nepomáhajú alebo sa im jednoducho neozývajú. Aké sú riešenia na tieto problémy a ako sa im vyhnúť?

Konzultanta nie je možné kontaktovať

Častým problémom je, že konzultant nereaguje na e-maily, správy či telefonáty a ak tak urobí, zvyčajne je to po niekoľkých týždňoch, kedy sa už blíži deadline. Existuje aj niekoľko prípadov, kedy študent nie je schopný bakalársku prácu odovzdať kvôli zanedbávaniu konzultanta, čo má za následok predlženie štúdia a častokrát aj naviac vynaložené finančné prostriedky.

Čo v takomto prípade robiť?

Netreba sa obávať kontaktovať študijné oddelenie danej fakulty alebo keď nie je neskoro, zmeniť konzultanta. Majte na pamäti, že ide o váš čas, financie a prácu. Nikto si predsa nechce kvôli niekomu inému predlžovať štúdium.

Ak sa však rozhodnete pri ňom zotrvať, skúšajte všetky druhy komunikácie, ktoré vás napadnú – súkromný aj školský e-mail, mobilné číslo, sociálne siete. Ak nič nepomôže, skúste mu posielať svoju prácu naďalej. Ak sa neozve ani blížiacim sa dátumom odovzdania bakalárskej práce, neostáva nič iné ako kontaktovať študijné oddelenie.

Konzultant nie je nikdy spokojný

Ak je bakalárska práca skutočne dobre napísaná a vy ju prepisujete už x-krát kvôli tomu, že konzultant je večne nespokojný, nie je to v poriadku. Samozrejme, nehovorím o prípadoch, kedy je pomoc konzultanta k dobrej práci nevyhnutná, pretože autor problému nerozumie dostatočne.

Čo robiť?

Ak si myslíte, že bakalárska práca je skutočne dobrá, nebojte sa presadiť svoje nápady. V konečnom dôsledku je to vaša práca a nie práca konzultanta. Poďakujte sa mu za nápady a pokojne odpíšte, že si ich premyslíte, ale keď je v rozpore s vašimi nápadmi, nezapracujte ju do práce. Skúste konzultantovi vysvetliť, prečo sa to do práce nehodí, aký je váš pohľad a vaša predstava. Väčšinu z nich sa dá presvedčiť, ak si za svojim názorom pevne stojíte.