PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

TIME MANAGEMENT – PRVÝ KROK ÚSPECHU PRI PÍSANÍ PRÁCE I ŠTÚDIU

Každý z nás si už niekedy prial, aby mal deň viac ako 24 hodín. Pri písaní diplomovej práce si často ani neuvedomíme, ako nám čas uniká medzi prsty. Stihnúť všetky povinnosti? Nemožné. Odpovedať na správy a získať potrebné informácie? Neuveriteľné. Verte však, že je možné začať presne stíhať svoje povinnosti, úspešne písať diplomovú prácu a mať čas i na aktívny oddych. Základom úspechu je time management – rozumné plánovanie a organizácia času, ktorá Vám umožní plne sa sústrediť na všetky potrebné veci. Time management je základom úspechu nielen na vysokej škole, ale neskôr aj v práci. Aké sú jeho hlavné zásady?

 

 

  1. Plánujte dopredu

O plánovačoch ste už iste počuli. Dnes sú dostupné v množstve prevedení a dokonca ohľadom nich vznikla zaujímavá komunita, ktorá sa ich výrobou zaoberá. Na plánovanie však môžete použiť ľubovoľný papier alebo dokonca poznámky v telefóne. Zapíšte si všetky povinnosti, ktoré Vás nasledujúci deň čakajú na viditeľné miesto. Príkladom môže byť úloha napísať prvé 4 strany diplomovej práce. Odporúčame prekladať povinnosti i s chvíľami oddychu. Naplánujte si svoj deň do posledného detailu a myslite na to, že veľké úlohy sa plnia po častiach. Napísať počas jedného dňa diplomovú prácu je takmer nemožné (prípadne sa to neskôr odrazí na jej kvalite). Ak si však úlohu rozdelíte na viac dní, stihnete svoje obľúbené aktivity a po malých častiach sa začne črtať i splnenie nepríjemnej diplomovej práce

 

  1. Aplikácie na sústredenie

Nie je žiadnym divom, že pred ťažkými úlohami unikáme. Nedokážeme sa sústrediť a aj napriek tomu, že máme snahu ponoriť sa písania diplomovej práce, uprene pozorujeme stenu pred sebou. Pomocou môžu byť aplikácie, ktoré sú zamerané na sústredenie. Pri každej úlohe, ktorú si naplánujete, je dôležitých prvých 15 minút. Štúdie dokázali, že ak sa zvládneme sústrediť prvých 15 minút, zvyšný čas strávený nad písaním dokáže náš organizmus lepšie využiť na vstrebanie informácií. Využiť môžete napríklad aplikáciu Forest. Pomôže Vám sústrediť sa na produktívne veci, ako je napríklad písanie bakalárskej alebo diplomovej práce, miesto vyhľadávania najnovších správ na sociálnych sieťach.

 

  1. Poriadok je základ

Organizovaný chaos pri písaní diplomovej práce nefunguje. Vo väčšine prípadov sa snažíme nájsť papier alebo článok, ktorý sme mali pred dvoma dňami v rukách. Upracte svoje pracovné miesto a nechajte na ňom len veci, ktoré nevyhnutne potrebujete. Písanie diplomovej práce pôjde potom oveľa rýchlejšie a jednoduchšie.