PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Vyberte si tému, v ktorej máte skúsenosti

Každý sme v niečom dobrý. Koniec koncov študujeme, pretože od seba chceme niečo viac. Rozvíjame svoje prednosti, alebo sa snažíme nadobudnúť nové. Nevyberáme si vysokú školu, ale odbor, ktorý chceme študovať. Samozrejme výber školy tvorí podstatnú časť rozhodnutia, ktoré ovplyvní pár vašich ďalších rokov.

 

Zo strednej školy je človek zvyknutý na písanie rôznych prác a slohov. Tí šťastnejší z vás sa podujali na písanie SOČ (stredoškolskej odbornej činnosti), ktorá vás aspoň z časti pripravila na písanie bakalárskej a neskôr diplomovej práce. Ak ste stredoškolák, alebo už na vysokej škole študujete, ale záverečnú prácu ste ešte nepísali, vedzte, že prechádzka ružovým sadom to určite nie je.

Dostupné témy vás môžu prekvapiť. Neodporúčame tiež vybrať si tému, ktorá pre vás bude „challenge“. Budete ju písať niekoľko mesiacov a ak sa do problematiky nedostanete, alebo vás to, o čom píšete nebude zaujímať, písať sa vám záverečná práca bude veľmi ťažko.

Ak si z tém neviete vybrať, nechajte sa riadiť vaším inštinktom. Vyberte si tému, ktorá má niečo spoločné napríklad s vašou brigádou - firmou, kde pracujete, alebo je blízka vášmu hobby. Keď už nič iné, písať budete o tom, čo poznáte. Školiteľ by vám potom mal pomôcť vaše myšlienky nasmerovať správnym smerom.

            Takýmto istým spôsobom sa na téme môžete so školiteľom dohodnúť. Táto možnosť sa však dá uplatniť hlavne pri humanistických odboroch. No ak ste dostatočne kreatívni, tému poskladanú zo skúseností si môžete navrhnúť i pri štúdiu fyziky, či biológie. Povedzme napríklad, že jazdíte downhill – rýchlu a nebezpečnú cyklistiku. Čo sa pri zjazde deje s telom človeka? Máte inovatívny nápad na chrániče? Uveďte podobnú hypotézu vo vašej záverečnej práci. Vymyslieť sa dá všeličo – úspech vášho nápadu ale vo veľkej miere závisí od školiteľa.