PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Vypracovanie bakalárskej práce

 

Nemáte čas na napísanie Vašej bakalárky ? Ste zaneprázdnený a neviete si pomcôť ? My Vám pomôžeme. Cez náš portál Podklady.sk si nájdete autora, ktorý Vám vypracuje bakalársku prácu na mieru. Do 1 dňa Vám pridelíme skúseného autora, ktorý na základe Vašich potrieb získa úvodné informácie o bakalárskej práci, termín a rozpočet na vypracovanie podkladov. Garantujeme 100% záruku originality , kvalitu napísanej práce, dodržanie dohodnutých termínov a kvalitného profesionála, ktorý sa Vám bude venovať priebežne pri písaní práce. 

Ako funguje vypracovanie bakalárskej práce ?

 
Nezáväzná objednávka bakalárky

Pošlite nám nezáväznú objednávku, ktorá bude obsahovať všetky potrebné informácie na vypracovanie práce. Nezabudnite uviesť rozpočet, pomôže nám to pri výbere autora. 

 
Výber autora

Vašu nezáväznú objednávku sme prijali a rozposlali našim autorom. Na základe vstupných informácii dostanete emailom do 24 hodín cenu, za ktorú je autor schopný vypracovať podklady k  Vašej bakalárskej práce. 

 
Potvrdenie objednávky

V prípade, že súhlasíte s navrhovanou cenou autora za bakalárku, bude nutné uhradiť zálohu vo výške 30 %. Následne sa práca platí po častiach.

 
Odovzdanie bakalárskej práce

Po úhrade poslednej splátky dostanete kompletné podklady k bakalárke. V prípade potreby sa písanie práce konzultuje s Vašim vedúcim, tak aby sme sa vyhli zbytočným reklamáciám. 

 
Finalizácia a úpravy bakalárskej práce

Garantujeme reklamáciu do 48 hodín, kedy zabezpečíme všetky dodatočné úpravy a zmeny, ktoré ste dostali od vedúceho záverečnej práce.

 

 
Cena za napísanie bakalárskej práce

Cenu za vypracovanie bakalárskej práce stanovujeme na základe termínu odovzdania práce, náročnosti témy a rozsahu práce.

od 9 €/strana
Nezáväzná objednávka

Nezáväzná objednávka pre spracovanie podkladov Vás k ničomu nezaväzuje, slúži len ako materiál, na základe ktorého Vám vie náš autor zaslať adekvátnu cenovú ponuku. Ak nebudete s ponúkanými službami v akomkoľvek smere spokojní, nemusíte v spolupráci pokračovať. Objednávka sa stáva záväznou až po odsúhlasení všetkých požiadaviek kladených na podklady, postupu pri spracovaní a úhrade prvej splátky.