PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Vypracovanie bakalárskej práce

 

Nemáte čas na napísanie Vašej bakalárky ? Ste zaneprázdnený a neviete si pomcôť ? My Vám pomôžeme. Cez náš portál Podklady.sk si nájdete autora, ktorý Vám vypracuje bakalársku prácu na mieru. Do 1 dňa Vám pridelíme skúseného autora, ktorý na základe Vašich potrieb získa úvodné informácie o bakalárskej práci, termín a rozpočet na vypracovanie podkladov. Garantujeme 100% záruku originality , kvalitu napísanej práce, dodržanie dohodnutých termínov a kvalitného profesionála, ktorý sa Vám bude venovať priebežne pri písaní práce. 

Ako funguje vypracovanie bakalárskej práce ?

 
Nezáväzná objednávka bakalárky

1: Pošlite nám nezáväznú objednávku, ktorá bude obsahovať všetky potrebné informácie na vypracovanie práce. Nezabudnite uviesť rozpočet, pomôže nám to pri výbere autora. 

 
Výber autora

Vašu nezáväznú objednávku sme prijali a rozposlali našim autorom. Na základe vstupných informácii dostanete emailom do 24 hodín cenu, za ktorú je autor schopný vypracovať podklady k  Vašej bakalárskej práce. 

 
Potvrdenie objednávky

V prípade, že súhlasíte s navrhovanou cenou autora za bakalárku, bude nutné uhradiť zálohu vo výške 30 %. Následne sa práca platí po častiach.

 
Odovzdanie bakalárskej práce

Po úhrade poslednej splátky dostanete kompletné podklady k bakalárke. V prípade potreby sa písanie práce konzultuje s Vašim vedúcim, tak aby sme sa vyhli zbytočným reklamáciám. 

 
Finalizácia a úpravy bakalárskej práce

Garantujeme reklamáciu do 48 hodín, kedy zabezpečíme všetky dodatočné úpravy a zmeny, ktoré ste dostali od vedúceho záverečnej práce.

 

 
Cena za napísanie bakalárskej práce

Cenu za vypracovanie bakalárskej práce stanovujeme na základe termínu odovzdania práce, náročnosti témy a rozsahu práce.

od 9 €/strana
Nezáväzná objednávka

Nezáväzná objednávka pre spracovanie podkladov Vás k ničomu nezaväzuje, slúži len ako materiál, na základe ktorého Vám vie náš autor zaslať adekvátnu cenovú ponuku. Ak nebudete s ponúkanými službami v akomkoľvek smere spokojní, nemusíte v spolupráci pokračovať. Objednávka sa stáva záväznou až po odsúhlasení všetkých požiadaviek kladených na podklady, postupu pri spracovaní a úhrade prvej splátky.