PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Vypracovanie diplomovej práce

 

Neviete si rady s napísaním Vašej diplomovej práce ? Ste zaneprázdnený, máte nedostatok času. Tak ste na správnom mieste. Nechajte si vypracovať diplomovú prácu na mieru. Do 24 hodín Vám vieme prideliť kvalitného odborníka, ktorý s Vami na základe Vašich požiadaviek skonzultuje vstupné informácie o diplomovej práci, termíny vypracovania podkladov diplomovej práci a navrhne cenu vykonaných prác. Náš tím sa skladá z odborníkov a garantujeme 100% záruku originality podkladov, kvalitu vypracovanej práce, informácií a tiež dodržanie dohodnutých termínov

Ako funguje vypracovanie diplomovej práce ?

 
Nezáväzná objednávka diplomovej práce

1: Ako prvé vytvorte objednávku, ktorá Vás k ničomu nezaväzuje. Následne dostanete potvrdzovací email, kde bude zhrnutá Vaša objednávka.

 
Výber autora

Vaša objednávka ja odoslaná našim autorom. Čakáme na jej preverenie a následne cenovú ponuku, ktorú autor vyžaduje za napísanie podkladov k diplomovke. Cena za vypracovanie diplomovej práce Vám bude odoslaná emailom.

 
Potvrdenie objednávky

Ak súhlasíte s navrhovaným termínom dodania a cenou práce, bude nutné uhradiť zálohu vo výške 30 %. Následne sa práca platí po častiach.

 
Odovzdanie diplomovej práce

Po úhrade poslednej splátky dostanete kompletné podklady so všetkymi náležitosťami diplomovej práce (abstrakty, obsah, úvod, jadro, záver, zoznam používanej literatúry a prilohy).

 
Finalizácia a úpravy diplomovky

Garantujeme reklamáciu do 48 hodín, kedy si dohodneme čas pripádnych dodatočnych úprav a zmien, ktoré ste dostali od svojho vedúceho práce.

 

 
Cena za Napísanie diplomovej PRÁce

Cenu za vypracovanie diplomovej práce stanovujeme na základe termínu odovzdania práce, náročnosti témy a rozsahu práce.

od 9,50 €/strana
Nezáväzná objednávka

Nezáväzná objednávka pre spracovanie podkladov Vás k ničomu nezaväzuje, slúži len ako materiál, na základe ktorého Vám vie náš autor zaslať adekvátnu cenovú ponuku. Ak nebudete s ponúkanými službami v akomkoľvek smere spokojní, nemusíte v spolupráci pokračovať. Objednávka sa stáva záväznou až po odsúhlasení všetkých požiadaviek kladených na podklady, postupu pri spracovaní a úhrade prvej splátky.